hanulka11

Jaká je pštrosí politika?

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to zjednodušeně řečeno taková politika,když představitelé státu nechtějí řešit palčivé problémy a řešení těchto problémů odsouvají na neurčito či dělají že je vše v pořádku a ono není.

Další odpovědi
magicm18

Existuje nejaky problem,no a ten kdo to ma resit se tvari jakoby se ho to netykalo.Obrazne receno strka hlavu do pisku s tim,ze vsak uz to nejak dopadne.Tak se to resi jednou tak,jindy onak.Sam zivot pak ukaze jake je nelepsi reseni a k tomu se pak ten kdo byl tak nerozhodny ihned hlasi ,ze on to preci vedel.Jinymi slovy prikloni se k uspesnejsi strane s tim ,ze to vedel od zacatku.