jmachan

Jaká je průměrná délka pobírání důchodu?

Odpovědi
johana 56

Málokdo má to štěstí, aby si důchodu užil opravdu deouho. A proto-žádné penzijní připojištění,raději už nyní každý rok skutečná dovolená.

anonym

V České republice minimální ! A bude hůř!!Někteří se důchodů ani nedožijí. ☹

pokazdejinak

koukla bych se na průměrný věk – viz zdroj.
v současné době se důchodu dožívá 93% lidí, takže spoléhat na to, že mě se to nepovede je dost pitomý ;)
a johano 56, co když zrovna vy tady budete do stovky, to budete potom jíst suchý chleba?

Zdroj: www.czso.cz/csu/re­dakce.nsf/i/na­deje_doziti_a_pru­merny_vek