Organa

Jaká je průměrná cena stříhání pánských vlasů?

Jaká je průměrná cena stříhání pánských vlasů? Stačí mi pouze průměrná orientační cena v celé ČR.

Odpovědi
Usoman

Mám krátké vlasy a kadeřnice v centru 50 000 města, kde žiji, mě ostříhá na krátko za 70 kč.

Myslím, že by tohle mohla být střední cena. Na vesnicích to může stát míň a u Pražáku zas víc a stejnak většina chlapu se jde jen ostříhat a nic dalšího tam nedělají, takže bych to viděl takto.

anonym

U nás v okresním městě (30 tisíc obyvatel) je to od 100 – 120 Kč (ostříhání nakrátko).Ve městě 5 km vzdáleném je to od 60 – 80 a sousedka mně stříhá zadarmo (zabíjím jim zvířata taktéž zadarmo).