johana 56

Jaká je příčina?Objevilo se mi oznámení,že program Skype přestal fungovat.Děkuji.

Omlouvám se,pokud je podkategorie uvedena nesprávně.

Nejlepší odpověď
Funna

jakákoliv…ale obvykle protože, že vypadne na chvíli net…

Další odpovědi
Michal Kole

Asi něco vypadlo v nastavení

Nástroje > Nastavení > Upozornění

vše vyklikej dej OK a pak znova Nástroje > nastavení … a vše zaklikej a dej OK

johana 56

Net funguje,v nastavení nejde nic odkliknout.

Funna

no taky to byla pěkně blbá odpověď…a ještě jí dáš palec…copak to, že když zaklikneš „spustit skype při startu“ má vliv na jeho chod???

johana 56

Technický antitalent se raději zeptá.Nejde to ani otevřít píše mi "Domovská stránka není k dispozici.

Funna

jo..zeptá..a bohužel věří všemu, co jí michal nakuká .-)))
čí domovská stránka není k dispozici? když se ptáš na něco ohledně PC, musíš se vyjadřovat trochu přesněji…když u toho člověk nesedí, task neví, o čem předně mluvíš…
pokud jakákoliv stránka není k dispozici tak buď za a) nemáš net…i když tvrdíš, že ti jede
nebo za b) momentálně nějaký vzálený server, který tě směřuje na tuto stánku nejede…
nebo za c) nejede stránka skype, ale protže mě funguje, za cé je špatně

johana 56

Dotaz byl na Skype,tedy jeho domovská stránka.Atlas,Sez­nam,Odpovědi (bez netu bych se sem těžko dostala ) a jiné stránky jsou v pohodě.Za nepřesně položenou tázku se omlouvám.

Funna

takže nejspíš platí za b…

Funna

http://www.sky­pe.com/intl/cs/ho­me/

tohle ti jede, nebo ne?

johana 56

Díky,ale „webovou stránku nelze zobrazit“.Asi to sbalím ať se mi na někdo podívá.