mike beneš

Jaká je příčina natekleho prstu?

Ahoj, teď jsem byl asi hodinu venku a kdyz jsem přišel domů, vsiml jsem si, ze mám natekly pravý palec. Nijak jsem si ho nezlomil ani nic jineho. Možná to je z mrazu, ale je 5 stupňů tak nevím 🙂 levy je v pohodě.

Nejlepší odpověď
Drap

Tímto způsobem se příčina jistě nezjistí. Důvodů může být celá řada. pokud to nepřestane a bude to dělat nějaké problémy, navštiv lékaře.

Další odpovědi
Kepler

Pokud tedy nedošlo k fyzickému traumatu, třeba i pouhému naražení, může jít o zánět. Zvlášt, když vás to nebolí. Pokud by se to zhoršovalo, tak bych radši šel k doktorovi, ale může to taky samo odeznít.