Jaká je příčina, když topí klimatizace i s nastavením teploty na modrou při vypnutí i nastavení klimatizace

Auto topí při nastavené klimatizaci, ale i při vypnuté klimatizaci s nastavením teploty na modrou – fabie 1,4 MPI. Jaká je příčina?

Odpovědi
zdeny

Nejsem mechanik ale možná máš prasklý řemen který ji pohání nebo ti fouknul 🙂 plyn

Jag

Klima může být bez náplně a nebo nemusí fungovat servomotorek teplotní klapky který zůstane v pozici na teplý vzduch ale myslím že kdyby byla klima prázdná ani se při zapnutí nerozsvítí kontrolka AC.

terkaprihodo

Nejsem v tomto odborník, ale před nějakou dobou jsme se u našeho auta potýkali s něčím podobným a byl to právě nedostatek kapaliny v klimatizaci. Vím, že manžel to tehdy doplňoval sám, takže se to dá určitě udělat i doma. Všechno potřebné k tomu se dá sehnat třeba tady – https://www.au­todilyvojkov.cz/chla­zeni-topeni-klimatizace Ale pokud si tím nejste jistý/á, tak asi bude lepší zajet do servisu, tam vám to udělají. Pokud je to tedy právě tento problém.