eradaur

Jaká je pravděpodobnost zrychlení notebooku nabízená při speedtestu.net??

při speedtestu.net…kte­rou nabízí za cca 35O,Kč …problemů našel test dost, spíš víc než dost !! Díky
Doplňuji:
předesílám-nový notebook jsem vrátil, řadu témat jsem nepochopil!
seznam chyb: internet/siť ..11– DNS Cache-není optimalizován. System..287 chyb- chybí reference APPID, vadný infraserver. Nepotřebné soubory..8.449

Odpovědi
anonym

Speedtest.net nenabízí zrychlení internetu pouze rychlost internetu měří … jaké problémy podle tebe našel ?