Jaká je pravděpodobnost,že opět srazím zvěř?! ?

Jezdím velice dlouho a za tu dobu jsem srazil dva zajíce a dnes jedno srnčí.Škoda na autě nulová,ale srnka to odnesla. Volal jsem známému -myslivci,který ji nekompromisně ale humánně utratil.
Viz foto : http://letecka­posta.cz/232374715

Pro slabé povahy není foto vhodné,i když to není tak hrozné.

Nejlepší odpověď
M.

Na tohle nejsou žádné vzorečky ani rovnice. Jednoduše si musíš ty i zvířata dávat pozor (hlavně ta druhá skupina.) :)

Další odpovědi
anonym

někdy bych chtěl být vůl, štěstí sedne i na vola

honza19hk

Pravděpodobnost je celkem velká.Mě se bohužel povedlo v jednom týdnu 1 kance a 1 jelena. Prase bylo na místě mrtvé,jelen sice žil ale byl zabit myslivcem.Kanec byl z dědova revíru takže půlku mám doma a jelen patřil do sousedního revíru o něj se postaral přivolaný myslivec.Děda je také myslivec. Před 2 lety jsem také srazil v zimě 2 krávy.Bohužel srářka se zvěří se nedá moc předvídat.A mnohdy ani není čas se střetu vyhnout nebo zabrzdit.Škoda na autě byla nulová jen radlici jsem měl od krve po střetu s hovězím. Tatra 813 8×8.

venkovan

Větší šance je, že se srazíš s blbcem. Třeba v práci