Adamos00

Jaká je pravděpodobnost, že mě za 60 let někdo zavraždí, budu obětí nehody či dostanu smrtelnou nemoc?

Zhruba každý… je zavražděn, zemřel, protože se stal obětí nehody, dostal vzácnou smrtelnou nemoc. Nejsou někde takové statistiky?

Odpovědi
dubraro

Pravděpodobne

To jsou nesouměřitelné kategorie. Na vraždu nebo na následky nehody umírá málo lidí, na nemoc hodně.
Statistiky jsou na internetu a není těžké je najít.

Zdroj: http://www.uzis­.cz/registry-nzis/list-prohlidce-zemreleho/sta­tistika-zemrelych

xxx3

Velmi nepravděpodobné

tak pokud budeme počítat pouze s autonehodami, tak při započítání průměrné úmrtnosti kolem těch 650 lidí na rok (která je mimochodem i při značně větším počtu aut mnohem menší než za komunismu, kdyby chtěl někdo nejmenovaný, kdo má podobné srovnávanky rád, zase porovnávat) to dělá cca 40 000 mrtvých. Při počtu obyvatel více než 10 milionů je taková pravděpodobnost menší než procento. Ale je možné, že dojde ještě ke zlepšení. Zároveň to ale dost ovlivňuje to, jak moc člověk jezdí autem a jak jezdí.

Anikitos

Nepravděpodobné

anonym

Velmi nepravděpodobné

Hodně záleží na životním stylu + ČR je velmi bezpečná země.

ivzez

Pravděpodobne

yuko

Velmi pravděpodobné

Kdo vi, co bude za 60 let a nevim, kolik je Vam let. Rekla bych – Vase starosti na moji hlavu. Preji Vam, aby Vas nikdo nezabil, abyste se nezabil a aby jste byl zdrav cely zivot. Uzivejte sii zivota kazdy den, dejte si denne cerveneho vina a divejte se na pekne filmy. Hezky vecer.