marketa54321

Jaká je pravděpodobnost, že chlap zve kolegyni na kafe bez postranních úmyslů?

Podotýkám s odůvodněním, že „musíme jít někam, kde to jeho přítelkyně nezná, aby zbytečně nežárlila“. Ráda bych šla, ale věřím vám chlapům je někdy těžké 😉
Doplňuji:
Nebo ještě doplním – jak hloupé bude ode mě jít a tvářit se, že o nic nejde…

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli jsou 4% homosexuálů, tak dávám pravděpodobnost 5–7%.

Další odpovědi
zjentek

ježíšikriste snad si nemyslíš, že se ti fakt nechce dostat do kalhotek? Pošli fotku, ať tomu rozumím ;q
Doplňuji:
..no tak dobře, není důvod zbytečně se strašit, možná nejseš přitažlivá a ani nemáš žádný tajný firemní informace. Tak potom existuje eventualita, že zkrátka chlap má chuť na kafe ;q

arygnoc

kecá.

;-Q

anonym

Obousranná nebo naivní.

gecco

A čeho se – „na kafe“ – bojíš???
😉
Běž – a třeba se dozvíš, jaké jsou jeho opravdové úmysly…
Doplňuji:
K Doplnění:
U kafe o nic nejde, klidně se tvař, že ti ta brynda chutná…
Posléze, někde v ústraní, už by bylo blbé se tvářit, že nevnímáš ruku na zadku…
😉

quentos

Myslím, že dost velká – po stranách jsou leda ruce a boky a po nich primárně netouží… ;{)>

zzzlatokopka

Vážně řekl toto „musíme jít někam, kde to jeho přítelkyně nezná, aby zbytečně nežárlila“

Tak to bych nikam nešla, chlap co nemá postraní úmysl, by se před přítelkyni neschovával:-(((

Proč chceš jít?

ivzez

Oodpověď na první část otázky:
Nulová

A na doplnění:
Hodně!

marketa54321

zzzlatokopka: nejdříve jsem chtěla jít, protože by bylo fajn mít kolegu, s kterým můžu zajít po práci posedět… Ale teď už jsem spíš asi jenom zvědavá, co se toho vyklube :D

zjentek

k doplnění: já bejt tebou, tak se tvářím, že jde o hovno ..ale samozřejmě záleží, kam až seš později ochotna zajít. Někdo to zabalí hned u klasiky ;q

gagaga

jen jestli Vy se spis nebojite, ze on ty postranni umysly mit nebude :p

  • iv-

gecco

;-DDD

redy

  • iv- 🙂

marketa54321

No to já spíš na 99% vím, že je má a nerada bych si to někde zavařila :))

gagaga

tak nam pak dejte vedet, jestli je mel, nebo ne :)
to je tady jak detektivka :p
P.S. a nase " redy " , ta by na kafe s chlapem bez postrannich umyslu ani nesla ..
( ta me da ) :)

marketa54321

ok, jak se totiž znám, tak stejně půjdu :)

marketa54321

Tak pro ty, koho to zajímá, kafe bylo a taky náznaky typu „taková pěkná holka, to se nedivím, že má přítele“ apod… a pak pádil za svojou, aby nebylo podezřelé, kde tak dlouho je

gagaga

diiiky za info ..
a :
skoda casu..priste si udelejte kafi radsi sama doma :)