Zuzina88

jaká je pravděpodobnost propuštění na polovinu když je dotyčný druhotrestaný?

Odpovědi
zzzzz

Osobně doufám, že žádná. Ale k věci, statisticky to posuzovat je nesmysl. Soud posuzuje chování ve vězení, zda dotyčný pracoval, neměl žádné kázeňské tresty a měl jen pochvaly. Z věznice jde k soudu posudek a ten má velkou váhu. Také záleží za co byl odsouzen, zda se má kam po výstupu vrátit, jaké má vzdělání a jestli je možno, aby si našel práci a byl pro společnost přínosem. Pokud byl již v minulosti na polovinu propuštěn a porušil podmínku, tak ho určitě na půlku nepustí.