smid.sona

jaká je pracovní napln pomocné kuchařky

Nejlepší odpověď
tatanka

Pomocná kuchařka je k dispozici jí nadřízenému kuchaři a provádí běžné pomocné práce tj. zelenina , cibule, brambory, ale i polévky, přílohy, obalování a smažení. Taktéž má v náplni běžný úklid. V některých, spíše rodinných podnicích se na nějaké slovo pomocná nehraje a každý dělá co umí a co je momentálně potřeba.

Další odpovědi
Braník

škrábe brambory,smaží jíšku,připravuje a čistí zeleninu,krájení cibule,přípravuje vše k ruce kuchaři,přípravuje přílohy ,základy polévek apodobně.zručná pomocná kuchařka se chce vyrovnat tomu kuchaři,pro kterého vše připravuje,protože když on onemocní,hravě jej zastane ,když vše okoukala a tím se dere na jeho místo a je z ní za pár dní dobrá kuchařka.