Lenule15

Jaká je potrava masařky?

Nejlepší odpověď
anonym

Masařka se živí zdechlinami a rostlinami. … Více Vám ráda a srozumitelně prozradí Wikipedia.

Zdroj: http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Masařka_obec­ná

Další odpovědi
briketka10

mě vlítne do bytu bzučí jako torpédo na něco sedne a ten svůj sosák do něčeho zacucne zas poodlítne někam dál a nejde chytit a hraje si se mnou na schovávanou, pak přílítne odněkud sedne si na misku, kde má žrádlo můj kocour a to už na ni čekám s plácačkou a většinou je po ní :)
někdy venku sedí na h…, nebo na ožrané myšce to sbírám, aby nelítaly dovnitř !

bolak

Jak pravilo Vlk z lesa, prostě se živí hnilobou.
(Z toho důvodu v létě raději vůbec neotevíráme okna.)

vlk samotař

Souhlasím s briketkou.Jenom nevím jak mám tu masařku přemluvit ať si někam sedne.Většinou je to zápas ve volném stylu a vítězí masařka.