pastel.ka

jaká je pomoc pro běžence? Prosím někoho, kdo se vyzná v emigraci a v podmínkách přidělení azylu.

Dívka z Afriky ( Sudánu)prosí o pomoc. V současné době je v uprchlickém táboře. Po svém otci má dostatek peněz, které jsou deponované v londýnské bance. Ty peníze jsou již ověřené.Dívka a její právníci chtějí, abych se za ní zaručila, s tím že, její dědictví po zesnulém otci převedou na můj účet a já budu její poručník.Já ty holce ráda pomohu, protože vím co obnášel rok 1968, lidé také utíkali před režimem. Nyní hlavní otázka. Jak mám postupovat ?Její právníci vypracují smlouvu, na můj účet dorazí xxx USD dolarů, co na to finanční policie ??? Já ty peníze nechci,ale finančák to bude vidět jinak..je zde fundovaný právník, který by se tohoto případu ujal ? Děkuji za po moc a názor.

Nejlepší odpověď
cochee

Já nevím, mi to silně připomíná ty „ghanské“ maily, pozor na podvod.

Další odpovědi
anonym

Že by podobnost čistě náhodná? – viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevim-co-se-100-miliony#discussion

anonym

I já několik podobných žádostí obdržela, všechny měly téměř totožnou rétoriku. Mazala jsem je jako spam.