majky.prcek

Jaká je podle vás ta nejlepší dovolená?

dovolená

Nejlepší odpověď
hanulka11

Každá, kterou prožiju podle svých představ .Hlavně mizím z domova......

Další odpovědi
Damiana

Pro mne jednoznačně ta mým mužem. Je jedno, kam jedeme, my si to vždy zařídíme tak, aby to tam pro nás bylo nějak výjimečné.

yukí

pro mě je nejlepší dovolená taková že cestujeme všude kolem a vracíme se domu večer a že je klídek a zábava.;)

dudu

Určitě taková, jakou si každý z nás v pohodě prožije sám nebo se svými bližními. Rozhodně to nemusí být třeba včera avizovaná cesta kolem světa letadlem za cca 700 tis., korun na osobu.

Drap

Mě nejvíce vyhovuje odjet někam tábořit daleko od lidí. Vypnu telefon, odložím hodinky, jednou za týden zajdu do civilizace nakoupit a moc pěkně si to užiju s partou přátel. Jezdívám už několik let většinou na tři týdny, někdy i více.

Ravenne

Já si ideální dovolenou představuji tak, že všichni vypadnou z domu a já se budu moci učit nebo si číst, popřípadě chata, klid, knihy a nějaké ty pěší výlety k historickým památkám k tomu.

anonym

Nejlepší dovolená je dlouhá, čím delší, tím lepší.

suaeda

Nejlepší dovolená. Jak kdy. Někdy si člověk potřebuje odpočinout fyzicky a případně trochu zlepšit zdraví. Na to je pro mě dobrá dovolená např. na Slovensku v termálkách. Někdy naopak si potřebuje odpočinout z práce psychicky. Na to je dobré vypadnout z práce a zatížit mozek něčím jiným nevšedním. Mě osobně pomáhají poznávací zájezdy, případně si s přáteli sjet nějakou řeku. Vlastně jakákoliv turistika je vynikající.

Jana5678

Dobrý den, pro mě je nejlepší dovolená taková, kde můžu kombinovat relaxaci s aktivním odpočinkem. Miluji přírodu a turistiku, takže ideální je pro mě pobyt někde v horách nebo v blízkosti vody. Na letošní dovolenou jsem si pořídila cyklistický batoh, se kterým plánuji vyrazit s přáteli na kolech po krásách Čech.

Sonka Pop

Asi je jedno kde, spis s kým. Nejlepší dovolená je s rodinou :)

SuzanKa

Ano ano :) Moc se už těšíme, až prožijeme společný čas. Jako doma bylo fajn, ale těšíme se na dovolenou :) Jedeme na vysočinu do https://www.resort-snezne.cz a jako doporučuju. V srpnu tam mají i animátory pro děti, prostě paráda :)