Jaká je podle vás ta nejlepší dovolená?

dovolená

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Každá, kterou prožiju podle svých představ .Hlavně mizím z domova......

Další odpovědi:

Zlatý

Pro mne jednoznačně ta mým mužem. Je jedno, kam jedeme, my si to vždy zařídíme tak, aby to tam pro nás bylo nějak výjimečné.

pro mě je nejlepší dovolená taková že cestujeme všude kolem a vracíme se domu večer a že je klídek a zábava.;)

Zlatý

Určitě taková, jakou si každý z nás v pohodě prožije sám nebo se svými bližními. Rozhodně to nemusí být třeba včera avizovaná cesta kolem světa letadlem za cca 700 tis., korun na osobu.

Zlatý

Mě nejvíce vyhovuje odjet někam tábořit daleko od lidí. Vypnu telefon, odložím hodinky, jednou za týden zajdu do civilizace nakoupit a moc pěkně si to užiju s partou přátel. Jezdívám už několik let většinou na tři týdny, někdy i více.

Pokročilý

Já si ideální dovolenou představuji tak, že všichni vypadnou z domu a já se budu moci učit nebo si číst, popřípadě chata, klid, knihy a nějaké ty pěší výlety k historickým památkám k tomu.

Nejlepší dovolená je dlouhá, čím delší, tím lepší.

Stříbrný

Nejlepší dovolená. Jak kdy. Někdy si člověk potřebuje odpočinout fyzicky a případně trochu zlepšit zdraví. Na to je pro mě dobrá dovolená např. na Slovensku v termálkách. Někdy naopak si potřebuje odpočinout z práce psychicky. Na to je dobré vypadnout z práce a zatížit mozek něčím jiným nevšedním. Mě osobně pomáhají poznávací zájezdy, případně si s přáteli sjet nějakou řeku. Vlastně jakákoliv turistika je vynikající.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.