Hanz Blažek

Jaká je podle vás nejlepší internetová seznamka ?

Nejpřehlednější, nejužitečnější, prostě nejlepší, máte nějaký typ ?

Nejlepší odpověď
cochee

„Nejlepší“ seznamka je Facebook. Tam se s vámi, při špatném nastavení přístupů, seznámí i ten, s kým nechcete 😛

Další odpovědi
Illines

Zadna,skusennost.

M.

Žádná.

Lleni

Odpoovědi!!!;))))))­!!!

novaklen

Myslím si, že toto je dost subjektivní. Přecejen každý má trochu jiné preference. Co se ale seznamek týče, tak mně třeba vyhovuje https://www.ran­dino.cz/ To je podle mého názoru velmi dobrá a hlavně přehledná seznamka.