kiticka951

Jaká je podle vás nejkrásnější pomalá písnička z „těch starších“??

Nejlepší odpověď
tom004

Pochybuji,že někdo dokáže označit,tu jedinou.Je jich opravdu hodně.Ale může vybrat tu,která se nejvíc líbí jemu.Vyberu třeba „Pramínek vlasů“,„Ona se brání“,je jich opravdu hodně,a všechny jsou nádherné.Hudba i texty.

Další odpovědi
barnajka

Záleží, co v tvých očích znamená „starší“ písnička :) Ale pokud bych to měla omezit na 80.léta a starší, tak moje srdcovky budou asi tyto:

Simon & Garfunkel-Sound of silence
Simon & Garfunkel-TheBoxer
Cat Stevens-Sad Lisa
Cat Stevens-Lady D'Arbanville
Cat Stevens-Father & son
Cat Stevens-Wild world
Slade-My oh my
Slade-Dapple rose
The Tremeloes-Silence is golden
Moody blue-Night in white satin
Creedence clearwater revival-Have you ever seen the rain
Queen-These are the days of our lives
Queen-Made in heaven
Queen-Too much love will kill you
Queen-Bohemian rhapsody
Queen-One year of love
Queen-Somebody to love

Není jich zrovna málo, co?
Ať nemusím psát všechny, další moje favority najdeš v odkazu :)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-jsou-nejlepsi-nebo-nejoblibenejsi-plouzaky

Děda Louda

Takových je moc. Namátkou třeba Elvisova Love Me Tender, nebo hafo kousků od Beatles a další.

iceT

Nejsi nej,originál je myslím Uriah Heep,anglický název si nevzpomenu,Un­forgiven II,Turn the page-oboje Metallica,Láska je jako Večernice.....

salsa verde

Taky jich mám v oblibě hromady, namátkou třeba Noc je jak satén, Most přes rozbouřenou řeku…

ten který je

Tak třeba tahle?Už je opravdu starší ale mne se líbí a mám na ní hezké vzpomínky.:-)
http://www.you­tube.com/watch?v=ft1em2j­5PRI

SINGO

Jestly z CZ scény tak jedna z nej je: ve zdroj

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=p7x4bDW­Z6No

jiriii

Foreigner – I Want To Know What Love Is
🙂 moc moc hezká:-)
Pink Floyd Dire
Straits – Brothers In ArmsMother
Lionel Richie – Stuck on You