STUDENTKAEVA

Jaká je podle vás nejhezčí hora světa?

Mně se asi nejvíc líbí K2 ,mému okolí se často líbí třeba Matterhorn

Odpovědi
setapouch

Rip. Kdykoli ho vidim, mam radost. Protoze jsem doma.

Kelt

Pokud to fotograf krásně podá, bude pěkná každá hora. Například v kalendáři, kde je každý měsíc snímek hory, je obtížné rozhodnout, která hora je nejhezčí. A pokud jde o to, jak se mi hora líbí z bližšího pohledu, jsem toho moc neviděl. Ale fascinují mne filmy, které se odehrávají v horách – například Cliffhanger ( Sylvestr Stalone)

cherreis

Podle mě rozhodně Fuji

Adam R

Smrk v Beskydech.

zuzuli103

Nejhezčí hory jsou České… Krkonoše Beskydy…

Drap

Sokolí vrch v Jeseníkách.