terezaaa

Jaká je obtížnost originálních not Život je jen náhoda pro klavír?

Chodím do ZUŠ a jsem poslední ročník 1.ho cyklu(příští rok absolvuji) Chtěla bych se naučit toto : http://youtu.be/GQn2HHt5­9sU Život jen náhoda od Jaroslava Ježka. Mám k tomu i noty,ale ráda vych věděla jaký to má stupeň obtížnosti ,eventuelně pro jaký ročník ZUŠ to je. Moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
Houslovyklic

To je těžké odpovědět…
Nejlepší by bylo zeptat se své učitelky/učitele, ne? :) Pokud uvidí, že o to máš opravdu zájem (i vlastní noty si přineseš…), a bude vědět, že na to máš, myslím, že ti to může dát, tedy i pomoct ti se to naučit.
Já nejsem klavírista, takže obtížnost nemůžu úplně objektivně posoudit (i když nějak zvlášť těžké mi to nepřijde)… Navíc z vlastní zkušenosti vím, že ročník a skutečná úroveň žáka je často celkem odlišná, takže tady se opravdu dá těžko radit…
Pokud máš noty, zkus si to zahrát, uvidíš, jestli to jde, kde bys měla kdyžtak problém atd.
Držím palce.:)

Pepa25

Pokud máš noty, tak sama posoudíš, jestli bys to dala, ne?