Pralinka4

Jaká je norma zameškaných hodin ve škole?

Dobrý večer,
Jelikož bývám hodně nemocná a docela často chodím po doktorech odvíjí se to i na počtu zameškaných hodin.
(Zatím to bude 127 hodin,a to ještě není konec roku.)
Jaká je norma? Popř. Budu z toho mít nějaký „problém“ ? (chodím do 7.třídy)

Nejlepší odpověď
gecco

„Norma“ jako taková – celostátně a obecně platná – neexistuje…
Přečti si váš Školní řád – a nebo se poptej třídní/ho…
😉

Další odpovědi
quentos

Jak již bylo řečeno, norma neexistuje – ale pokud mám alespoň zavzpomínat na příklad, tak na gymnáziu, na nějž jsem chodil, obyčejně ten, kdo měl zameškáno více než 100 h/pololetí, měl často skutečně problém – obyčejně ve formě komisionálních zkoušek.

Adula.57

Na každé škole je to jiné, ale z pravidla musíš mít z každého předmětu zvlášť pod 25% absence, při 30% rozhoduje třídní, jestli tě nechá projít a nad 35% jsi neklasifikována.

ten zmrd

Dobrý den, měl bych otázku jsem v 8třídě budu vycházet takže jako kdybych byl v 9,a mám docela dost absence přes 480hodin můžu mít kvůli tomu problém? Všechny hodiny jsou omluvené