eLx

Jaká je nejzdravější potravina, kterou pravidělně konzumujete?

Může to být nějaký vývar, konkrétní kus ovoce/zeleniny, šťáva z něčeho… cokoli. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Plzenske pivo… 🙂 -iv-

Další odpovědi
baghira

Vzhledem k tomu, že názory na zdravost a nezdravost potravin se s časem mění, tak asi… čistá voda. V přiměřeném množství.

dědapetr

Česnek a olomoucké tvarůžky a med.

kenyrts

Vše to co jste zde napsali je určitě zdravé,ale nejzdravější není asi nic,protože stejně z toho živí nevyjdeme.

fablen

za jedno z nejzdravějších bych považovala jablko nebo rajče, ale jablka jím občas a rajčata vůbec

Deli

Zelenina – denně mám na jídelníčku okurku, rajčata nebo papriku. Dnes vše dohromady s balkánem navrch 🙂

Drap

Všechna zelenina a ovece ze své zahrádky

terry

Čistá (filtrovaná) voda, i když to není potravina.
Ale také např. jáhly, pohanka, zelenina či ovoce.

slad08

Nejvíce to asi bude nějaké to ovoce. Jako je třeba jablko nebo tak.