Bronzový

Jaká je nejzdravější poloha při spaní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taková, jakou tvoje tělo zaujme automaticky a bezděčně samo od sebe.
Doplňuji:
Ať už usínáš v jakékoliv poloze, ve spánku se lidi stejně různě převalují, takže je to jedno.

Další odpovědi:

Bronzový

Tak to já na břiše spávám dost často. Asi proto, že jsem "po tatínkovi", takže mi nic moc nepřekáží. A ještě si u toho slintám do polštáře. Nevím, zda je to zdravé, ale spí se mi tak dobře. :-)

Pokročilý

Nemělo by se ležet na břiše. A když ležíš na zádech nebo na boku tak je důležité, by jsi neměla velkou podložku hlavy, to pak deformuje krční páteř.

Telo " si rekne samo " a pocity take. :-) Do niceho se nenutte . Kazdemu vyhovuje neco jineho a nektere brozurky jsou spise ke skode . -iv-

Stříbrný

baghira a -iv- mají pravdu =)
Hlavně - asi těžko bys usnula v nepřirozené poloze - usneš tak, jak je ti to příjemné.

No, my ženy většinou ani na břiše nespíme - vadí tam ty dva kopečky =D - teda aspon mně vadí ... a to nemám bůhví jak velký =D

Zlatý

musím se přiznat, že fakt spím na těch kopečcích/nebo kopečkách?/ a spí se mi moc dobře-i když asi podle knih nezdravě, ale co ...hlavně že nevstávám po prd...

Bronzový

Četl jsem v józe, že se doporučuje spát na boku v pozici lidského plodu. Jestli se nemílím, tak v minulosti se tak i pohřbívalo... teda to se mi sešla témata v jedné odpovědi- spánek a smrt :-) ... No pro někoho smrt je jen spánek.

Bronzový

Například na zádech tak, že máte polštář i pod chodidly. Nebo na boku, s tím, že máte polštář mezi koleny a trochu pokrčené nohy. Záda musí být pořád "vyrovnaná"... Důležitý je také výběr matrace a polštáře.

Zlatý

na cizím břiše.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.