Terryle

Jaká je nejzajímavější nebo nejpraktičtější věc, kterou jste se tady na Odpovědích dozvěděli? :o)

Objevili jste tu nějakou super informaci, bez které už se neobejdete? Poradil vám někdo super radu, která vám denně usnadňuje život? Objevili jste tu krásnou písničku nebo zajímavej film? Nebo tu sem jen někdo hodil super vtip nebo vtipnej obrázek, kterej nemůžete dostat z hlavy a smějete se pokaždé, když si na něj vzpomenete? :o) Dík za odpovědi!

A reakce, jako obvykle, kdyžtak v diskusi.
Doplňuji:
Mě, tvora přelétavýho a nevážnýho, nejvíc asi ovlivnila dávná odpověď Rynka878, kterej určil písničku z reklamy na Primě – http://www.you­tube.com/watch?v=A3yM­nNj6xJ8 . Když jsem se před měsícem vrátila domů z ciziny a slyšela jsem ji, začala mi okamžitě vrtat hlavou – znám, ale nevím, co to je. Za pár týdnů jsem se odhodlala, že se tu zeptám, ale předtím jsem to hodila do hledače – úspěšně.
Takže vím, písničku jsem si zamilovala (ABBA! Švédové! Miluju Skandinávii!!!) a hraje mi v uších už nějakou dobu a taky bude. Arrival – příjezd domů – začátek něčeho novýho. Je to jen písnička, ale je to taková ta blbost, co vám dá úsměv a dobrou náladu na cestu dál. Díky.
A díky i vám všem ostatním, díky vám toho vím o tolik víc… a dokud zjišťuju něco nového, žiju. Jsem ráda, že jsem sem zabloudila a už neodbloudila.

Odpovědi
Miroslavst

Tak já se dozvěděl velmi (tedy allespoň pro mě) cennou informaci. Jak odůvodnit mě, mně pomocí poučky:
o kom o jir-ko-vi (mně)
vedle jir-ky (mě)

používám furt, protože nějaký pády mi nic neříkají.

co mě rozesměje, je bezpochyby papa amerikana

vtipů zde bylo spousty, každý byl něčím dobrý

odpovědi u kterých jsem se zasmál také bylo dost.

A co mi odpovědi přinesly jako nejhezčí vzpomínku, to si nechám pro sebe, někdo ví, někdo ne :D a jsem za to moc rád.

led

Opäť som si potvrdila známe slová:
Viem, že nič neviem (ktorý filozof to povedal?…)
To, čo viem je tak strašne málo, že asi sa budem musieť stať nesmrteľnou, aby som sa ešte čo, to naučila.

Elk

Rad a tipůje tady vždy dost, hodně jsem se dozvěděl, ale asi za nejpraktičtější, co si momentálně vzpomínám je odkaz na antivir Microsoft security essential, Ccleaner a Adavanced systemCare profesional, to mi zklidnilo a vyčistilo a hlídá PC.

panenka

Jsem ráda že jsem tyto stránky poznala hodně mě pomohly a hodně mi tu pomáhají užívatelé jak na tychto strankách tak i mimo ně a chtěla bych jím timto moc poděkovat za jejich odpovědi které mi vždy napíší.

iceT

Téměř denně se s Odpovědmi učím používat notebooke,poslední novinkou je používání diakritiky-sice jsem se zpomalila v psaní,ale to zase přijde.A jinak byla spousta věcí,které jsem neznala a je spousta věcí,které ještě neznám.

anonym

Take jsem zabloudila v loni nahodou.Tak ze,je to super,vic vim a se dovidam.Je tu fajn a jsem rada tady.Je tu i humor coz vitam a nekdy se nemohu ani odpoutat a zas jindy nemam cas.Ale snazim se to dohnat.Nejde mi o body,jde mi o Vas=mam rada lidi.

poa.li

Navedlo mě to na cestu, jak příjímat lidi takové, jací jsou. Každý z nás má svou bohatou a krásnou stránku, která obohacuje i ty ostatní…

ten který je

První má otázka zde na tomto webu se týkala proč mi umřela andulka které bylo 10 let.Přiznávám že odpověd mne neuspokojila,ale zato jsem zde narazil na mnoho zajímavých témat,cenných informací,leckdy legrácek a hlavně pohodových lidí.Fascinuje mne že v současnosti se najdou lidé kteří jsou ochotni někomu úplně neznámému pomoci užitečnými radami a zkušenostmi.A o tom tento web je.Leckdy jsem také rád že je zde načato nějaké téma a já jsem ze zvědavosti nucen hledat další informace.Tomu kdo tento web založil patří můj velký dík.