Jantar2

Jaká je nejvýhodnější služba poskytující reklamní bannery na web?

Myšleno z pohledu majtele/provo­zovatele webových stránek na které vložil reklamu… Tou výhodností je myšlen výdělek za zobrazení (případně k liknutí) banneru a možností výběru vydělaných peňez.

Zatím jsem narazil Google AdSense a Český Sklik, ale věřím že existují i lepší služby

Odpovědi
DanGeo13

Pokud máte Chrome, tak doporučuji rozšíření AdBlock, které já sám používám.
https://chrome­.google.com/web­store/detail/ad­block/gighmmpi­obklfepjocnam­gkkbiglidom?hl=cs