Avatar uživatele
fifo

Jaká je nejvyhodnější (nejpravděpodob­nější) možnost tipovaní čísel (1–11) v loterii Zlatych 11 ,aby člověk vyhrál? ?

Doplňuji:
Asi jste mě nepochopily zajímá mě jestli sadit na jedno číslo nebo třeba na 5? Nezajíma mně výše výhry ,ale nejlepší pravděpodobnost uhádnutí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fifo

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Pájo, zjentek před 3913 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejpravděpodobnější čísla si vytáhni ze statistiky vylosovaných čísel. 6 ze 49, to je konkurence Spotce, o tom už bylo hodně napsáno, najdi si statistiky . Př: http://www.lo­teriefortuna.cz/hra-loto/statistika-vylosovanych-cisel/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Sdělím ti tajemství, o kterém ví jen velmi málo lidí. Připraven?
Všechna čísla mají pravděpodobnost stejnou!
Když hodíš dvacetkrát mincí a padne ti dvanáctkrát orel a osmkrát panna, neznamená to, že je orel pravděpodobnější a máš na něj sázet, logicky to pořád je to 50/50!
Doplňuji:
Tak to je ovšem vysoká matematika, pochybuji, že to tu bude někdo schopen vypočítat. Hodně štěstí.
Celkově ale lze říct, že šance vyhrát X je vždycky o ždibíček manší než poměr X ke vsazené částce, tedy vyhrát dvojnásovek vsazené částky bude mít pravděpodobnost okolo 48–49% V podstatě bychom tu stejně řešili desetiny pocenta.

Upravil/a: Psychotic

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honzikd

Doporučuji tipovat tato čísla: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Pravděpodob­nost, že padnou právě tato čísla je naprosto stejná, jako že padne jakákoliv jiná kombinace, kterou si necháte vyvěštit, nebo budete pracně „vypočítávat“, či se na ni nesmyslně vyptávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nikdy jsem to nehrála, ale dle informací na netu to funguje podobně jako 10 Šťastných. Samozřejmě, že pokud bude sázka na více čísel, tak máte větší šanci na větší výhru. Ta záleží na výši vkladu sázky.

Zdroj: http://www.lo­teriefortuna.cz/hra-zlatych-11/jak-hrat-zlatych-11/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
majklhanz

Radši si vsadím eurojackpot, ten je pro mě jednodušší :)

před 3110 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
janvrana

Vyzkoušejte se podívat na web sportka.org

před 3123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Napiš mi jak ta hra funguje a já ti to řeknu hned.

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby