ninja

Jaká je nejvýhodnější nabídka připojení k internetu v Ústí nad Labem – Krásné Březno?

Hledám spolehlivé připojení k internetu přes notebook v lokaci Ústí nad Labem – Krásné Březno. Potřebuji ho především ke každodennímu prohlížení stránek, videí max 3 krát do týdne a stahování dokumentů menší a občas i větší velikosti (pdf)(stejně často jako videa). Předpokládaná cena by měla být méně jak 400 Kč/měsíc včetně pronájmu/koupě modemu. Závazek pokud možno žádný, ale může být podmínka 1 rok používání. Minimální zaručená rychlost 5 Mb/s (odesílání i stahování)
Pokud byste našli podobnou nabídku, ale vztahovala by se na ní omezení např. FUP, cena, rychlost pouze 4 Mb/s apod. můžete ji navrhnout pod podmínkou že takovéto nedostatky budou dostatečně kompenzovány, ať už službami nebo nabídkou.
Důležitá je zde především cena a spolehlivost internetového připojení.
Předem děkuji za všechny odpovědi

Odpovědi
mosoj

Upload a download nikdy stejné nebudou. Chceš-li to brát jako mezní hodnoty které jsi ochotna akceptovat musíš mít připojení o vyšší rychlosti než je 5 Mbits.
Navíc u Wifi se bude projevovat agregace.

Michal125

Doporučujeme → http://pripoj­to.cz/internet-usti-nad-labem/

Rychlé to je, nepadá to a i omladina si při hraní minecraftu nemůže stěžovat.