Nikkol

Jaká je nejvhodnější svačina pro sportovce(dítě) mezi jednotlivými sportovními výkony? (např. při celodenní soutěži)

Nejlepší odpověď
ondra07

No, vzhledem k tomu, že já jsem sportovec a vím co znamená trávit celý den na soutěži, tak bych doporučil asi obyčejnou čokoládu a nebo musli tyčinky. Důležité je hlavně se ráno pořádně najíst před soutěží, ale během soutěže už by se nemělo jíst, jenom něco na chuť, jak už jsem napsal. Dále pak k pití, buď energy drinky, ale to je poměrně nezdravé a nebo koupit instantní nápoj v prášku. Nasypete to do vody a máte jakoby skvělý nápoj, který Vám dodá energii, je zdravější než energy drink, protože obsahuje vodu… Seženeto ho v skoro každém sportu, hlavně v Hervisu. Ale pokud nevíte, oč se jedná tak tady: http://iontove-napoje.heureka­.cz/isostar-hydrate-a-perform-400g/
Snad jsem pomohl :)