Kerynka

Jaká je nejspolehlivější antikoncepce? (15 let)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspolehlivější antikoncepce je nesouložit.

Další odpovědi
anonym

acylpirin.držet koleny.

hanny 2

Acylpirin stisknout mezi kolena!

hanulka11

tu ti po prohlídce doporučí nejlépe gynekolog i vzhledem k tvému věku – ty si neurčíš co bys chtěla užívat

Amie

antkoncepce přes gynekologa + kondom

anonym

Ožralej, spocenej a smradlavej chlap v posteli, nebo zády k sobě a každý sám.

alexandra

Dělají si z Tebe srandu,že?Nic si z toho nedělej.
Ale jsi šikovná,že to nebereš na lehkou váhu.
Ale musíš opravdu první zajít ke gynekologovi,jak psala Hanulka a Amie,a ten Ti určí co můžeš brát.Ale určitě nějaké tablety.
A vůbec se nemusíš bát ani stydět tam jít.

pokazdejinak

nejspolehlivější je hormonální antikoncepce, ale vzhledem k věku bych s ní ještě nezačínala… i když ti jí doktor pravděpodobně doporučí :/
http://ona.id­nes.cz/antikon­cepce-pro-mladistve-je-zverstvo-tvrdi-gynekolozka-pad-/spolecnost.as­px?c=A110810_143328_spo­lecnost_jup
v tvém věku bych asi trvala na kondomu – i kvůli ochraně před různými nemocemi – pro větší antiko účinek se dá doplnit nějakým spermicidním krémem…

dedeg

ta-ble-ty!!!

venkovan

Rozum obou.