Lol*

Jaká je nejlepší značka pro notebooky? Do 35 000,– / vynechejte Apple

Do 35 000,– / vynechejte Apple
Doplňuji:
Kde je dobrá a přehledná internetová stránka na vybrání notebooku? :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Obecně – výborné zkušenosti mám s HP, Lenovo, Dell a Toshiba.
Naopak moc dobré zkušenosti nemá s Acerem, Asusem, Samsungem a Packard Bellem.

V téhle cenové kategorii asi bude nejlepší HP.
Doplňuji:
Jestliže si chcete notebook koupit, tak doporučím obchody jako Alza.cz nebo Czc.cz

Srovnávač cen a obchodů je dobrý například Zbozi.cz nebo Heureka.cz

Další odpovědi
briketka10

mám Toshibu Satellite a jsem spokojena
http://www.ix­bt.com/portop­c/toshiba/a300//big­/acoust.jpg
kdybych měla víc peněz uvžovala bych o
Dell / měla jsem v práci / anebo Lenovo má
synovec již druhý novější model a je moc
dobrej 😁

cochee

Obecně uznávaná značka je třeba Lenovo, jakožto „dědic“ IBM. Ale i oni už se trošku zprofanovali. Já si osobně myslím, že je to jedno a záleží od kusu, protože stejně vnitřnosti ntb až na výjimky vyrábí pár čínských továren (včetně slavného Apple) a většinou i vnější kabát. Notebook za pětatřicet hadrů bývá kvalitní u kterékoliv značky.

Bedy

Jinak by nebylo na škodu vědět, co s notebookem hodláte zamýšlet, abychom Vám mohli poradit konkrétní kusy. Tohle je dost obecný dotaz.