ninja

Jaká je nejlepší náhrada vkladní knížky?

Vlastním vkladní knížku a chtěla bych ji nahradit běžným účtem. Jaká je nejlepší varianta, která by měla co nejvíce víhod jako VK např. žádné poplatky za vedení účtu, výběr z účtu apod.

Nejlepší odpověď
anonym

Odpověď je: běžný účet u nízkonákladové banky bez poplatků.
Ovšem, protože se zde nesmí zjevně propagovat žádné komerční firmy, míří ti do vnitřní pošty hned 2 tipy.
Doplňuji:
P.S. I když jsi tu teprve od včerejška, možná je pro tebe překvapením, že máš buď doplnění otázky či dokonce palec na reakci za snahu pro odpovídající.

Další odpovědi
venkovan

Mladý, ale perspektivní umělec.
Doplňuji:
Tedy koupení jeho díla. Anebo starý, uznávaný a sehnat nějaké dílo ke konci jeho kariéry.