Questman

Jaká je nejlepší grafická karta na 3D modelování(CAD atd..) ?

Mám na mysli nejlepší vůbec, včetně profesionálních určených pro vývoj aplikací a 3D modelování (CAD apod.)
Doplňuji:
Konkrétně myslím pro PC, pro profesionály (ne herní), cena jakákoliv.

Odpovědi
Lamalam

Na takto položenou otázku asi nedostaneš smysluplnou odpověď. Definuj přesněji požadavky, podle kterých chceš nějaký produkt hodnotit. Jak nejlepší, v čem, pro koho, za kolik, pro PC nebo pro jiné HW platformy, atd?
Doplňuji:
Po doplnění otázky už to vypadá lépe. Manžel pracuje v oboru, ptala jsem se co používají, říkal něco o NVIDIA Quadro 4000.

rigormortis

Ale CAD není až tak zatěžující grafiku, to spíše procesor…při rendrování nejde ani tak o samotné vykreslování ale o vektorové výpočty grafiky.
Na stánkách je požadavek 1600×1050 128MB VRAM, což při investici 4000kč za grafiku už daleko přesahuje.
A jestli se ptáš jaká je úplně nejlepší? Tak to jsou ty herní, ale můžeš si koupit třeba dvacet stejných naházet je na sběrnici, vytvořit software a udělat si tu nejlepší na světě, která úplně k ničemu, jelikož nebudeš schopný využít její potenciál.

Questman

Takže třeba PNY VCQ4000SDIN-PB je horší než EVGA GTX TITAN HC Signature 6GB?