franku

Jaká je nejlepší elektronická cigareta?

Doplňuji:
Kole,já se neptal co je nejlepší.Musí se přečíst celá otázka a pak odpovídat.

Nejlepší odpověď
SINGO

franku já ti taky nepomohu, ale zajímalo by mě to taky. Díval jsem se na tuhle http://eshop.e­nick.cz/sady-elektronicke-cigarety/29-darkova-sada-nick-iii-8594161621058.html. Doufám že někdo odpoví.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlepší je nekouřit. Pak nevydržíte 2 minuty pod vodou a nepřeplavete 50 m bazén pod vodou

Dominno

to mě se to raději vyplatí to vzít z Vapemanie ve velkým(nad 400) a mám zdarma dopravu