UltraFan

Jaká je nejbláznivější věc, kterou jste kdy udělali ?

Děkuji za odpovědi a přeji hezký večer 🙂

Nejlepší odpověď
dudu

Prodával jsem přes realitku byt, takže obrazně řečeno po dobu dvaceti kalendářních dnů jsme neměli ani střechu nad hlavou ani peníze na účtě. Je to hodně zvláštní pocit, ale to dobře to dopadlo.

Další odpovědi
briketka10

Asi tu, že jsem vůbec začala s kouřením cigaret :((
Dodnes si to vyčítám. Měsíc a půl jsem vydržela
nekouřit, ale jsem slaboch :((

Ale jsem na sebe hrdá, že už nepiju od 10 dubna :))

gecco

Pokusil jsem se prolezt plazivku (v jeskyní) i se svou klaustrofobií – to nevyšlo…
Skočil jsem do válce pro tonouciho – to vyšlo…
Skočil jsem do válce pro loď, několikrát, to taky vyšlo…
Oženil jsem se, to nevyšlo…
___
A vyber si…
😉

bolak

Vyfotil jsem svůj sopl z nosu, a dal jsem ho na poradnu, hádat lidem co to je.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vi-nekdo-co-to-je-3

anonym

Že jsem se tady zaregistroval.

tforro

Skočil jsem z mostu na laně.

Agneta

Já jsem ještě žádnou bláznivinu nevyvedla, ale až si jednou dám dvě piva, tak si to potom přečteš v novinách…:DDD

Lamalam

Já bláznivé věci nedělám, možná by za zmínku stála změna pohlaví, ale to už je dávno.

gecco

tforro – to není bláznivé (já si taky hupsnul…), bláznivé by bylo skočit bez lana…
😉

cochee

Agneta: aby ta tvá bláznivina byla dokonalá, měla bys ty dvě piva prolít ještě pořádným kafem :)

Agneta

:DD

briketka10

bolaku

Taky nemám tucha 😁

bolak

(ale je to jen nejbláznivější věc dneška)

UltraFan

I tak dobrý 😁

UltraFan

Gecco – Díky moc za odpověď 🙂 …jo ty to máš teda pestrý :D nemůžu ti už dát palec, dnes jsem ti dal maximum 🙂

gecco

😉
To neva, takové pravidlo zavedl/a Admin/ka…
😉

UltraFan

A to pravidlo je pěkně na nic :/

rouzi

gecco, to vede žena? Tyto stránky, děkuji

gecco

rouzi – nevím to, jen hádám…
;.-)

UltraFan

barbakan – vážně by se nenašlo něco bláznivějšího ? 😁

anonym

Tak v tom případě jsem zatím nic nejbláznivějšího neudělal. Ještě mne to asi čeká a bude co nevidět. 🙂

gecco

😉