Honza0297

Jaká je náročnost VŠ studia na fakultě IT?

Zajímalo by mě hlavně to, jakou vstupní úroveň programování je dobré mít a od jaké úrovně se začíná na VŠ učit (základy musím mít ze střední, že?). Dál by nebyla od věci i obecná náročnost (množství informací k naučení atp.). Budu rád za každý postřeh.
P.S. Nejde mi o konkrétní školu, spíš o obecnou náročnost IT jako oboru, proto jsem školu nijak nespecifikoval.

Odpovědi
mosoj

Na ČVUT fakultě IT přijímají do prvního ročníku cca 1000 uchazečů.
Na začátku 3. ročníku je jich tam cca 200.