TLW

Jaká je možnost, že otěhotním, když používáme kondom a aktikoncepci v podobě prášků ? Děkuji za odpověď.

Možnost těhotenství

Nejlepší odpověď
Ella

antikoncepce má spolehlivost asi 99% a společně s kondomem by mělo být procento otěhotnění asi nějaké 0,1%, takže téměř nulová.
Samozřejmě… výjimky existují i tady =/

Další odpovědi
Berušinka

Já myslím, že nulová. Kondom a ještě prášky to je silná kombinace.

Deli

Pokud se Vám něco narodí, bude to David Coperfield 🙂

venkovan

Klídek – neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Nicméně nevím zda otěhotnění lze považovat za neštěstí.

elektrikář

Když bůh dopustí, i motyka spustí. Jinak pozor i Panna Marie mněla děcko. Jistotu nemáš nikdy na 100%.

gnosis

strucne: neni nulova.

pokud zvlast kondom a zvlast HA maji 1% (jen muj odhad), kombinace bude 1% z 1%, cili 1 setina z 1% = 0,01% (na 10 000 styku 1 tehotenstvi)

kdyby to byly kondom i HA zvlast 2%, tak 2% z 2% = 0,04% (4 tehotenstvi na 10 000 styku = 1 na 2500).