Heřman

Jaká je minimální rychlost internetu abych mohl vůbec brouzdat po internetu.

Doplňuji:
Jen pro zajímavost moje rychlost internetového připojení je 2kb/s.

Nejlepší odpověď
ondra07

Podle mě na tom nezáleží, vždycky budeš moct brouzdat po netu. :) Jako, když ti pojede s rychlostí třeba 1Mb/s tak to asi nebude ono, třeba facebook nebo youtube… ti budou nabíhat dlouho, ale když budeš mít 9Mb/s, tak to bude všechno hned :)
Doplňuji:
Cože? 2kb/s to i v mobilu ji mám rychlejší. Přes co jste připojen? To nějak nechápu :)

Další odpovědi
Michal Kole

Na azčátku devadesátých let, byli modem 28 kbps, což byla rychlost cca 3,5 kB/s

Taky tehdy stránky byli přibližně 10 až 20 kB velké, jenom text a obrázky malé nebo žádné, žádné fotky 10 mpx.

terry

Jak píše ondra. Jen se ti bude hodně pomalu načítat stránka. Ale můžeš si třeba zatím odskočit na kafe, udělat svačinku apod :)

Heřman

Heřman > ondra07:
Připojuji se k internetu přes Huawei e1750 s operátorem T-mobile.