vito

Jaká je minimální částka, kdy se neplatí clo a DPH při objednání zboží z internetového obchodu v USA?

Nejlepší odpověď
kazisvět

Clo a DPH se neplatí pro tzv. zásilky nepatrné hodnoty, podle aktuálních předpisů to je 150 EUR vč. poštovného.
Upozorňuji, že toto pravidlo má výjimky. Pokud chcete zboží přeprodávat v ČR, tak clo a DPH platíte. Osvobození se také netýká dovozu alkoholických výrobků, parfémů a toaletních vod, tabáku a tabákových výrobků.

Zdroj: www.celnispra­va.cz/cz/clo/in­formace-pro-fyzicke-osoby/Stranky/in­formace-celni-spravy-ceske-republiky-pro-cestujici-o-zmenach-pri-dovozu-zbozi-na-uzemi-eu-ze-tretich-zemi-neclenske-zeme.aspx

Další odpovědi
Radovan M

Tuším že je to 50$, ale na 100% si jistý nejsem…