manon

Jaká je letos kvalita našich veřejných koupališť? Kvalita vody, služeb, počet hlav? :)

Zašli byste na koupaliště v Číně? :) : http://www.no­vinky.cz/koktej­l/276636-hlava-na-hlave-na-koupaliste-v-cine-byste-opravdu-nechteli.html
Já bych možná zašla – tedy děsem :)
Doplňuji:
Dr.Axl: Neuvěřitelný potenciál. Stíháš pročítat Odpovědi.cz, sleodvat TV, číst články na netu i s diskusí pod nimi… To VŠE denně? Nebo se zaměříš jen na něco, co chceš zkritizovat? Já to mám jinak. Nečetla jsem ani celý ten článek, diskuse pod články čtu zcela výjimčně – tak jednou, dvakrát do roka…to už ale musí být Událost. Zaujala mne ta fotka :) Dobrá. Možná naaranžovaná, co já vím…

Nejlepší odpověď
Pájo

Zde jsou letošní výsldedky jak na dlani:
http://www.kou­pacivody.cz/
Sběr a vyhodnocení kvality koupacích vod probíhá během koupací sezóny (zpravidla od května do září).

Další odpovědi
anonym

Převládající příspěvky v diskuzi odkazu, jsou dostatečně ilustrující.
Příznačný je obzvláště ten, jenž demaskuje okurkovou sezónu odkazem, že dané obrázky jsou již 2 roky staré.

  • Průběžná hodnocení jsou každý večer na Nově, viz inspektor a jeho 3 stupně hvězd, jež uděluje.

Doplňuji:
manon – klídek, na otázku na kvalitu našich koupališť jsem dal věcný, každý den aktuální odkaz, není třeba sledovat detaily, termín je v programu.
2.část odkazu jsem si otevřel teprve na výzvu ve tvém odkazu a vypíchnout pár příznačných příspěvků trvalo pár desítek sekund. Na většině škol se uplatňují jak rychločtení, tak shrnující analytické rešerže. Stačí jen zběžně odlišit podtatné od nepodstatného – to šetří čas a tříbí úsudek, nikoliv nekonečné rochňání v bezobsažných chatech.
Odpovídám věcně, otevřeně a přímo, odmítám líbivé žvásty za účelem falešných palců.

www

Teď nevím, sorry. Chceš nás upozornit na ten článek (v tom případě snad do Aktualit), nebo ti záleží na kvalitě vody u nás?
Obojí už víš, tak proč ta zbytečná reakce-doplnění ?

manon

www: O počtu hlav jsem se zatím nic nedozvěděla :) Na kvalitu vody byl velice hezký odkaz. Bylo toho víc pohromadě, co mne na dané téma zajímalo, spojila dohromady – okoukala jsem to tady od zavedených účastníků vysoce hodnocených, neviděla jsem na tom nic závadného. Zatím to vypadá, že nejzávadnější na mých otázkách jsem já sama :)

Dr.Axl: Možná pro samé rešerže a soustředění se na zdůrazňování vlastních analytických – počítám, že i syntetických schopností :) – a vůbec mnoha dalších obrovsky kvalitních stránek Tvé osobnosti zapomínáš, že ne každý se honí tady za body :) Nepleť si otevřenost a přímost s hrubostí. Tohle rozlišování jste ve škole neuplatňovali?

manon

Dr.Axl – abych byla přesná, hrubost ne, spíš neomalenost.