adelajda

jaká je láska k psovi duůežitá

láska k psum

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

velká láska

Pes musí, tak jako každé jiné domácí zvíře cítit ve člověku autoritu, respekt, zázemí . Láska (jak ty tomu říkáš) je vzájemný bonus. A ty trochu popracuj na úrovni své mluvnice, je to pro ostudu!

Další odpovědi
huxa

psi sou blbí

Doplňuji:
většina psů nedokáže nějak moc dobře rozpoznávat, co k nim cítíš (narozdíl od koček) a stačí jim dávat jen nažrat a budou tě milovat…

iceT

velká láska

Láska a respekt-psovi nestačí jen mu dát najíst,psa je třeba taky cvičit a vychovávat.Je to stejné jako s děckem,s tím rozdílem,že pes nemluví,ale umí se vyjádřit jinak.

Katusa

velká láska

Psi jsou věrní společníci, jdou tam, kdam člověk, když jim někdo ublíží, už jim nikdy nedůvěřují, kdežto kočky jsou podle mne úlísný potvory

BENYTA

velká láska

psi sou blbí