Ing.internet

Jaká je kriminalita v Čr s porovnáním s ostatnímy státy světa?

Odpovědi
snookerballs

Já si myslím, že tak ve středu.

Valky

Vysoká, protože máme jen minimální tresty, někdy žádné /když umí někdo šikovně podplácet/.. Takže kdo by toho nevyužil? … ;) Samozřejmě jsou tu pořád Ti blbci, kteří věří v něco lepšího, jako jsem já.. Ale realita je taková…
O hodně zločinech se ani nemluví… Mám strejdu na kriminálce, a jednou jsem se ho na to ptala.. řekl, ať nechci odpověď, porotože kdybych věděla vše, co řeší, tak bych nevystrčila ani prst z okna.. Takže to asi mluví za vše.. ;)