Mofli

Jaká je kompatibilita Java programů?

Mám starší mobil Sony Ericsson a mám v něm skvělé Java slovníky. Chtěl bys si koupit nový mobil, ale nevím jak je to s kompatibilitou. Mají ty java programy nějakou kompatibilitu nebo jsou dobré do všech mobilů? děkuji.

Nejlepší odpověď
kudm05s

Sony Ericsson a spousta dalších mobilních telefonů se drží u aplikací standartu Java J2ME, tzn. pokud je aplikace jednoduchá a nebyla psaná přímo na ten typ telefonu co vlastníte, tak by měla fungovat i v dalším co podporuje Java.