Lgee

Jaká je ideální váha u 20leté holky?

Nejlepší odpověď
Lambáda

podle toho, kolik měří a jak těžké má kosti atd… :D

Další odpovědi
orwell

Záleží na výšce postavy, síle kostí,…, takže podle mého názoru žádná ideální váha z obecného pohledu neexistuje. Pokud mermomocí chceš nějaké číslo, tak se obrať na index označovaný BMI (seženeš pomocí Google).

quentos

Záleží na spoustě faktorů. Zadejte si do Googlu „BMI kalkulačka“ a uvidíte, co všechno zohledňuje…

dubraro

Neexistuje „ideální“ váha. Každý člověk je jiný. Mladá žena může podle své tělesné konstrukce vážit 45 nebo 75 kg a bude to úplně v pořádku.

ivzez

Ideální váha každého člověka, tedy i 20leté slečny
je „tak akorát“ → ani nadváha, ale ani podváha.