Jaká je idealní váha?

Je mi 11 vyska 152 cm a 54 kg jsem z toho nestastna protože mam velký pocit že jsem moc tlustá prosím odepište i jak případně zhubnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

BMI = 23,37 - ženská by prý měla mít 19 - 24, čili jsi v normě, ale blížíš se horní mezi, přepočteno na kila 50+-5 kg, tedy malinko se kroť v jídle a přidej na pohybu.
Popiš svůj jídelníček a své fyzické aktivity, pak ti můžeme více poradit.

Další odpovědi:

Zlatý

Ideální váha je individuální,každý má jinou stavbu kostry,váhu kostí a podobně.Myslím,že v 11 letech si máš hrát s panenkama a ne mít pocity tlustosti.Na druhou stranu stranu je mi jasné,že moje generace měla jiné podmínky k dětství než ta tvoje,dneska děti řeší nesmysly dospělých.
Neřeš váhu nějakýma dietama,jez co chceš v přiměřeném množství,pij dostatek tekutin,měj správné stravovací návyky a dostatek pohybu a nemusíš váhu řešit do dospělosti,pokud ke zvýšené hmotnosti nemáš dědičné předpoklady nebo nebo zdravotní problémy.

Pokročilý

Jdi si místo sezení u počítače zaběhat ;)

Zlatý

Buď úplně v klidu, přestaň jíst sladkosti, jez zeleninu, ovoce a více se hýbej. Budeš se cítit lépe. Pohyb, pohyb, pohyb. :-))

Nežer to co ti chutná,jez jen to co je zdravé a k tvému věku přípustné,nesed u pc a dělej něco s tvým tělem,sportuj,měj aktivity co ti postavu zeštíhlí

Ahoj,
Doma mám ze zdravé víživy takové "kolečko" kde si nastavíš hmotnost a výšku potom ti vyjdou takové barevné čáry, u kterých je věk. Nahoře jsou vysvětlivky a tam je napsané obezní, robusní, proporční,štíhlá, hubená.. Tobě to vyšlo obrzní :/
Mě je 14 měřím 156 a vážím 44kg vyšlo mi proporční což znamená normální :)
Ale je mi to líto asi by jsi vážně přestat jíst :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.