TEREZA.B

Jaká je hypotéza, proč byla zvířata, hmyz a rostliny kdysi obrovských rozměrů?

Doplňuji:
Přišel už někdo s myšlenkou, že mohla být menší zemská přitažlivost?

Nejlepší odpověď
annas

Anglický zdroj, jde o neupravený překlad. Proč byla prehistorická zvířata tak velká?

Pravěké Flora a Fauna byly megalomanská kvůli často přehlíženy faktor.

Během té doby tam byl jen jeden zemská což vysvětluje přítomnost některých rostlin a živočichů a které mají určitou podobnost nebo shodnosti s ostatními v jiných zemích.
Během té doby byl také vrstva H20 sloučeniny, která obklopila celou planetu až nad někde mezi Exosphere a troposféry uchovává celou planetu v skleníkovému efektu což je mají rovnoměrné a pohodlné prostředí pro život palců-část Účinek tohoto je, že Země měla hustší a vyšší atmosférický tlak, než to dělá teď se kterými může podpořit a umožnit větší věci k přežití a prosperitu.

Polarita došlo posun a vrstva H20 sloučeniny se zhroutila, což znamená, že atmosférický tlak výrazně klesl a teploty na celé planetě se také stal různorodé basedon jejich umístění a blízkost ke Slunci. Protože tohoto více škodlivým slunečním záření, například mikrovlnné trouby, infra-red, ultrafialové atd. byli schopni proniknout do atmosféry, která v té době většina živých tvorů neměl dostatek přirozené obrany proti, takže většina z nich utrpěla nemoc z ozáření a zemřel, pokud byly příliš slabý nebo byl pohlcen těmi silnější než oni.

Dobrý projekt vyzkoušet, je, aby se zelený dům a vidět, jak velký rostliny a plazi mohou růst v ní -. V Pacifiku (např. Filipíny) you'l najít spoustu nadměrných rostlin a plazů na rozdíl od horských a chladnější podnebí je to z důvodu, aby většina tichomořských ostrovů jsou blízko hladiny moře, a tak mají kaši hustší atmosféru a také teplejší, která umožňuje rostliny a ostatní bytosti (kořist) žít déle a hojně.

Věděli jste, že kilometrů pod zmrazené ledovci Antarktidy je, zmrazené trávě a bažina pozemky, stejně jako les byl objeven ..

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://an­swers.yahoo.com/qu­estion/index%3Fqid%3D­20090514214913A­AJkN9o&prev=/s­earch%3Fq%3DWhy­%2Bwas%2Bsuch%2Ba%2Blar­ge%2Bprehisto­ric%2Banimals%26hl%3Dcs%­26client%3Dfi­refox-a%26hs%3DECa%26rls%3Dor­g.mozilla:cs:of­ficial%26chan­nel%3Drcs%26prmd%3Dim­vnsfd&sa=X&ei=9hCtUK3KO­IHftAaa34DgCA&ved=­0CD0Q7gEwAg

Další odpovědi
dudu

Pravděpodobnou příčinou těch přerostlých trpaslíků byl podstatně vyšší obsah kyslíku v ovzduší a nadbytek potravy a nepřítomnost přirozených nepřátel.

badisko

no ja nevedet …evoluce vsechno zmencuje i vyrobci …elekrtoniky atd …jen IPhone ..nam roste a roste …

M.

Z mého pohledu díky tomu, že planeta nebyla tak obydlená, tudíž si tu mohly dovolit růst větší rostliny a žít větší zvířata.