Shuffle

Jaká je funkce v excelu na průměr slov?

Dobrý den, potřebuji poradit, jaká je funkce v excelu na průměr slov? Třeba tenis, hokej, tenis, fotbal a průměr bude tenis. Pokud něco takového existuje nebo alespoň nějaká podobná funkce. Děkuji.
Doplňuji:
Lépe řečeno jaká je to funkce v Numbers? :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Průměr??? 🙂

Přijde mi, že chceš nejčastější hodnotu, chce to popisovat požadavky, pokud možno, přesně.

Zdroj: http://www.rju­recek.cz/navo­dy/Nejcastejsi­VyskytSlovaVO­blasti.htm

Další odpovědi
mosoj

Pěkná slátanina:
Doplňuji:
Jo vo tom to je. Umět se vymáčknout. To za člověka comp neudělá !

alex.agent

Taky mě něco podobného kdysi napadlo, že by to mohli udělat :D ale nenazýval bych to „průměr“ ale třeba „nejpoužívanější slovo“. To by se ale třeba ukazovali nějaké ty často používané spojky a předložky – např. ALE, A,… snad jste pochopili co tím chci říct :D
Doplňuji:
Alesh napsal přesně to, co jsem chtěl říct