Martin Kment

Jaká je důležitost zpracování a užívání železa pro vývoj evropské společnosti?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Viz quentosova odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-byl-vyznam-doby-bronzove-pro-evropu

Další odpovědi
Magix.cz

No tak to je snad jasný – stačí se podívat alespoň trošku kolem sebe. Nebo teda vygooglit, ale … tady se fakt za někoho neřeší domácí úkoly a referáty na druhý den :(

lexx

Velmi důležitá, železo a ocel na tanky, kanóny, eroplány a kvéry…zbrojí se jak o život, nová válka buší na vrata jenom pivní švejci rozbili své zbrojovky – hanba vládě, hanba nám všem !