usteman

Jaká je dobrá on-line hra??

Hrál sem combat arms ale ty mi už nejdou takže nemam co hrát pls pomozte.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Znám 2. Sice je nehraji, ale moc ráda Vám je doporučím! Jedna se jmenuje Mondo ZOO a účelem je postavit si ZOO a kupovat zvířata. Tuto hru najdete na www.mondozoo.com. Druhá hra se jmenuje Zelené impérium a účelem této hry je, že si kupujete semínka rostlin, ty vysázíte a prodáváte. Tuto hru najdete na www.zeleneimpe­rium.cz. Pokud ještě nějaké objevím, tak Vám je sem připíšu ;o)

Další odpovědi
infant

Docela známá hra je Travian, kde se člověk stará o vlastní město, buduje ho, rozšiřuje a bojuje s ostatními městy.
Potom znám Bitefight, zde se jedná o konflikt vlkodlaků a upírů.

Zdroj: infant.blog.cz

Executus

Combat arms sem taky chvili hral, ale po tom co se na evropske servery zacala pripojovat latinska amerika, to zacalo byt o nicem…Co se tyce online FPS, stalici je kdo jiny nez CS 1.6 (steam i non-steam). Dale bych doporucil Operation 7, „predchudce“ CC. A dalsi podobne hry najdete ve zdroji ;)

Zdroj: http://www.mas­sivefps.com/Ga­me-List/

Q

Pro lidičky co mají rádi myšlení a nevydrží sedět celé hodiny, ale jen chvilku na odreagování doporučuji abaku, kriskros 🙂 Jedna hra cca 1/2 hodinky a proti spoluhráči, což je taky něco jiného než hrát sice online, ale proti počítači.

SinceX

Hraj Call of Duty 2, Call of Duty 4, pokud browser hry, tak divoké kmeny, Travian, Bitefight, pokud závodní, NFS Carbon, NFS Most Wanted, pokud Akce: Counter-Strike 1.6, America's Army..:)

fisourek

ja si myslím že je dobra a známa taky hra 4story já sama ji hraju a je fakt víborná a můžeš ji hrát tak dlouho dokut tě to nepřestane bavit.