pn65

Jaká je doba na vyřízení OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná) slyšel jsem, že by to mělo být 14 dní?

Jaká je doba na vyřízení OZZ(osoba zdravotně znevýhodněná) slyšel jsem,že by to mělo být 14 dní, ale nejsem si tím jistý.

22.9. tohoto roku, my přišel poštou formulář od sociálky na vyřízení posudku ozz,mynulý týden jsem nebyl na EKG, na který mě dala doktorka doporučení, tak nevím jestli tam jít,nebo ne a kam se odevzdává tenformulář? jestli doktorce nebo kam.

Děkuji za odpověď

Odpovědi
ivzez

Přišel-li Vám formulář, který teprve budete podávat,
počítejte se lhůtou 30 dnů od odevzdání formuláře.

Tady máte postup, jak to probíhá:
http://portal­.gov.cz/portal/ob­can/situace/209/219/1­5189.html

Každopádně považuji za rozumné
spolupracovat s ošetřujícím lékařem
a podstoupit doporučená vyšetření.