Mirek Vrbka

Jak dlouhá je doba léčby po operaci menisku?

myslím do chození bez berlí

Odpovědi
cochee

Žádná obecná doba není, každý případ má jiný průběh. Moje švagrová byla operovaná v řijnu loni, týden jí doktor vůbec nedovolil vstávat, pak dvě berle, v prosinci jedna a bez berlí chodí jen pár týdnů. Rehábky věru neflákala. Jde o mladou babu, pod 25 let.

gecco

Svého lékaře se ptej – ne nás, kdož neznáme ani tebe, ne tak ještě tvůj zdravotní stav…
___
Obecně – den, dva či tři – a budeš moci po bytě přecházet bez berlí – budeš-li se snažit (a jsi-li jinak zdravý a fit).
Nebudeš-li se snažit, už nikdy se bez berlí na nohy nepostavíš.
😉

dubraro

Plus mínus týden.

tyna.ryglova

To se nedá obecně říci. Každé tělo se hojí jinak dlouho a také záleží na tom, jestli nenastanou nějaké komplikace. Já jsem byla letos na jaře na operaci s ramenem a při hojení mi hodně pomohl wobenzym. Hledala jsem na internetu nějaký způsob, jak urychlit hojení a narazila jsem právě na wobenzym na https://www.tes­tino.cz/woben­zym , tak jsem si ho objednala a i doktor byl překvapený, jak se mi rameno rychle zahojilo 🙂 .