Jamajka

Jaká je doba dodání balíčku PPL?

Když jsem dnes (v pátek) objednala zásilku od PPL, kdy pravděpodobně mi bude balíček doručen? Je možné, že se mi zboží dostane i o víkendu? Předem děkuji za odpovědi.
Mosoj: Slušně jsem se zeptala a proto myslím, že není třeba ironických otázek, no ne?:))

Nejlepší odpověď
anonym

V emailu obdržíš od prodejce zprávu, kdy bude balíček doručen, ale přes víkend PPL a ostatní, nedoručují a tak je očekávej nejdříve v pondělí- úterý!

Další odpovědi
marci1

V pondělí, nejpozději v úterý ( záleží na tom, v kolik hodin jsi zásilku objednala- jestli dopoledne, odpoledne atp. ) Ti bude zásilka doručena. 🙂

lexx

expedujem denně PPL 10–20 balíků no a v 10–11h dopol. druhého dne je zásilka u klienta nebo si domluví telef. hodinu a místo odběru, pravda, jen v prac. dny mimo so-ne a svátky

mosoj

Zásilku jsi objednala od prodejce. Záleží na něm, kdy ji podá PPL.
Ty také děláš o víkendu ?

sesednizkola

Pro mosoj: ehm..většina lidí pracuje o víkendu